Za zakupy w sklepie można zapłacić w następujący sposób:

Płatność poprzez Przelewy24

Płatność poprzez system Przelewy24 jest formą szybkich i wygodnych przelewów elektronicznych, które w ciągu kilku minut księgowane są na koncie.

Jak działa system Przelewy24?

Po wybraniu metody płatności Przelewy24 zostaniesz bezpośrednio przekierowany na stronę płatności, gdzie wystarczy wybrać sposób płatności (przelew bankowy/ BLIK/karta/Paypo) i możesz natychmiast opłacić zamówienie podając niezbędne do tego dane, które wymagane są w serwisie płatniczym.

Jeśli nie uda Ci się zapłacić za pierwszym razem (np. błąd logowania / błąd banku itp.) będziesz mógł natychmiast ponowić płatność przez kliknięcie przycisku "spróbuj zapłacić ponownie". Dodatkowo, jeśli odnotujemy, że nie otrzymaliśmy opłaty za zamówienie, na podany w zamówieniu adres e-mail wysyłany jest link do ponownego opłacenia zamówienia.

System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, certyfikat PCI DSS oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, które gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji, zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność przetwarzanych danych, które podawane są przy płatności.

Płatność przelewem tradycyjnym

Umożliwiamy również opłatę zamówienia przelewem tradycyjnym bezpośrednio na nasze konto bankowe.

Wybranie tej formy płatności może wpłynąć na wydłużenie czasu realizacji zamówienia, z powodu na wydłużony czas księgowania wpłaty.
ALIOR BANK S.A.
nr rachunku: 34 2490 0005 0000 4500 4659 7790
Pracownia Rymarska Mieczysław Machowicz

Saczyn 53 B, 62-872 Godziesze Małe
w tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia

Płatność za pobraniem

Składając zamówienie z metodą płatności za pobraniem, za zamówienie możesz zapłacić kurierowi przy odbiorze paczki. Kurierzy mogą również przyjmować płatności kartą, lecz jest to zależne od kuriera doręczającego przesyłki. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z kurierem, który doręczy przesyłkę.

Uwaga! metoda dostępna tylko dla zamówień na terenie Polski i tylko przy wyborze metody dostawy kurierem GLS. TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZEDMIOTY BEZ ZNAKOWANIA INDYWIDUALNEGO.

Wysyłka na terenie kraju

Wysyłki krajowe realizowane są poprzez:

- firmę kurierską GLS

- Pocztę Polską

- odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym Pracowni Rymarskiej

Darmowa dostawa zamówień realizowanych na terenie Polski przy zamówieniu za powyżej 1000 zł.

Wysyłka zagraniczna

Wysyłki zagraniczne kalkulowane są indywidualnie według kraju przeznaczenia. W celu ustalenia kosztów wysyłki prosimy o kontakt mailowy pod adresem machowicz@wp.pl lub telefonicznie pod numerem PL 509 611 272, EN 509 611 277.