Machowicz Rymarstwo

O nas

Firma:

 

Mieczysław Machowicz
Saczyn 53B, 62-872 Godziesze Małe
kom. +48 509 611 272
e-mail: machowicz@wp.pl

Numer konta bankowego (Alior Bank):

34 2490 0005 0000 4500 4659 7790 

 

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą firmę.


Jesteśmy jedną z niewielu Pracowni Rymarskich w Polsce, wyspecjalizowanych w wykonywaniu uprzęży chomątowych angielskich, chomątowych maratońskich i szorowych. Wyroby nasze są zgodne z normami europejskimi i wytwarzane według starych, tradycyjnych i sprawdzonych metod rymarskich.   Tymże  i  odpowiadają  nowym,   techniczno – bezpiecznym  poleceniom  „FN” (Niemieckiego Zrzeszenia Jeździeckiego). Za wysoką jakość wykonania wyrób nasz zdobył na Międzynarodowych Targach Artykułów Konsumpcyjnych „Wiosna `95” w Poznaniu złoty medal.
Naszą szczególną dewizą jest najwyższy poziom wykonania wyrobów, aby każdy klient był jak najbardziej zadowolony i przekonany, że dokonał właściwego wyboru; a produkt, który zakupił będzie mu służył przez długie lata i przyniesie pełnię satysfakcji.
W naszej działalności rzemieślniczej od wielu lat staramy się przede wszystkim konkurować ciągłym podnoszeniem jakości i funkcjonalności naszych wyrobów. Jednocześnie nie odchodzimy od starych tradycji rymarskich z zachowaniem sprawdzonych technologii, które gwarantują wysoki poziom wykonania oraz wieloletnią trwałość produktu.
Wszystkie uprzęże są wykonane metodą ręczną i z najlepszych skór rymarskich, a okucia z nierdzewnej stali szlachetnej. Na indywidualne życzenie wyrób może być wykonany ze skóry barwnej, czy lakierowanej z zastosowaniem różnych rodzajów  okuć (także pozłacanych). Możliwe są wykonania na miarę. Pracownia nasza posiada ponad 50 letnią tradycję. W głównej mierze to bagaż doświadczeń mistrza rymarskiego Władysława Machowicza seniora, który swoją naukę w zawodzie rozpoczynał na początku lat 50-tych u starych doświadczonych mistrzów rymarskich, pracujących jeszcze dla potrzeb kawalerii polskiej sprzed II wojny światowej. Firma nasza może poszczycić się także wykonaniem rekonstrukcji ogłowi rycerskich z różnych epok dla potrzeb muzealnych oraz sporządzeniem licznych rekwizytów teatralnych i filmowych.
    
Polecamy nasze usługi i gwarantujemy terminowe i sumienne wykonanie zlecenia.
    


mistrz rymarski
Mieczysław Machowicz


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów

Promocje

Aktualnie brak promocji


Strona stworzona przez MD PRINT