Machowicz Rymarstwo

Regulamin sklepu

 

1. Właścicielem sklepu internetowego machowicz-rymarstwo.kalisz.pl jest firma


RYMARSTWO MACHOWICZ

Mieczysław Machowicz

ul. Górnośląska 18, 62-800 Kalisz
tel./fax +48 62 753-43-29, kom.0 509 611 272
e-mail: machowicz@wp.pl

NIP: 618-115-73-74
REGON: 250727719


2. Zamówienia można składać poprzez formularz zamówieniowy,
jak również telefonicznie pod nr
509 611 272 lub e-mailem na adres: machowicz@wp.pl.

3. Firma RYMARSTWO MACHOWICZ zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.

4. Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.

5. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

6. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16.00, w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia pracy. Sklep
RYMARSTWO MACHOWICZ funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00.

7. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 5 dni nie będą realizowane.

8. W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, firma RYMARSTWO MACHOWICZ  niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym Klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.

9. W przypadku braku któregokolwiek z zamówionych towarów klient informowany jest o jego braku i ewentualnym terminie dostawy.

10. Ceny towarów znajdujšcych się w sklepie e-grawerka.pl wyrażone sš w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

11. Firma RYMARSTWO MACHOWICZ wystawia w dniu wysyłki paragon fiskalny. Aby otrzymać fakturę należy zaznaczyć to w momencie składania zamówienia.

12. Zamówione towary dostarczane są do Klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień.

13. Należność za zamówiony towar Klient reguluje przy odbiorze lub przelewem przed wysyłką - w zależności od wyboru artykułów. Przy  opcji graweru na przedmiotach należność Klient reguluje tylko i wyłšcznie przelewem przed wsysyłką.

14. Przedpłatę dokonuje się na konto:


Mieczysław Machowicz

ul.Górnośląska 18, 62-800 Kalisz

68 1140 2004 0000 3702 6286 1812 (M Bank)


wpisując w tytule płatności numer zamówienia.
W momencie wpłynięcia pieniędzy na konto firmy zamówienie zostanie przekazane do realizacji.


15. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie sprawdzenia towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z doręczycielem protokołu reklamacyjnego.

16. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 24 godzin do 10 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy sklepem RYMARSTWO MACHOWICZ, a Kupującym.

17. Koszt dostarczenia zamówionego towaru jest zależny od wagi oraz gabarytu zakupionych przedmiotów (zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej). Koszt wysyłki jest ustalany indywidualnie w formularzu zamówienia

18. W przypadku ewentualnych reklamacji należy w możliwie najkrótszym czasie skontaktować się ze sklepem RYMARSTWO MACHOWICZ. Konieczne jest wówczas dostarczenie uszkodzonego produktu na adres naszego sklepu, wraz z dowodem dokonania zakupu oraz dokładnym opisem sytuacji w jakiej doszło do uszkodzenia/defektu reklamowanego produktu. Zwrot reklamowanego produktu do sklepu odbywa się na koszt Klienta. Wszystkie inne koszty transportu związane ze zwrotem reklamowanego produktu do Klienta pokrywa sklep, chyba że reklamacja będzie uznana za nieuzasadnioną lub bezpodstawną.

Produkty z indywidualnym znakowaniem nie podlegają reklamacji.

19. Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych produktów, jednak w trosce o pełną Twoją satysfakcję z zakupów w naszym sklepie informujemy, że istnieje możliwość zwrotu zamówionego towaru na warunkach określonych w ustawie z dnia 02.03.2000 (Ustawa o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny - Dz.U.00.22.271).

20. Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane za pobraniem na koszt firmy RYMARSTWO MACHOWICZ nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.


W przypadku rezygnacji z zakupionego towaru:

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) Klient może zrezygnować z kupionego produktu w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki, bez podania przyczyn rezygnacji. Rezygnacja możliwa jest tylko wtedy, gdy produkt nie był używany, ani w żaden inny sposób naruszony. Produkt powinien być zwracany w nienaruszonym, oryginalnym opakowaniu, wraz z otrzymanym w przesyłce dowodem sprzedaży . Sklep gwarantuje zwrot ceny równej cenie produktu, na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym na adres podany w zamówieniu. Koszty przesyłki towaru nie są zwracane. Towar noszący cechy naruszenia zostanie odesłany do Klienta na jego koszt.


W przypadku towarów wadliwych, uszkodzonych fabrycznie bądz niekompletnych gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia sprzętu z winy użytkownika, wszelkie koszty pokrywa Klient.
 


W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt pocztą elektroniczną na adres machowicz@wp.pl lub telefonicznie 509 611 272.


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Promocje

Aktualnie brak promocji


Strona stworzona przez MD PRINT